شرکت ساختمانی اهرون راه

درباره ما

شرکت ساختمانی اهرون راه

تعهد ما، راحتی شما

با توجه به تحصیلات و تجارب ما در زمینه مهندسی عمران ،شرکت اهرون راه با هدف ارایه خدمات در زمینه پروژه های عمرانی تاسیس گردید . این شرکت کار خود را با اجرای چندین پروژه های ساختمانی مسکونی، تجاری و صنعتی در استان گیلان آغاز نمود .

در ادامه با افزایش پروژه های اجرایی ساختمان به جهت ارایه خدمات مشاوره فنی ، امکان سنجی ،متره و برآورد مالی ، زمانبندی و طراحی معماری ،سازه ای و مکانیکال در سال 1392دفتر مهندسی المان با تیم طراحی ، نظارت و امور اداری پروژه های ساختمانی با همکاری مهندسین معماری ، مکانیک ، برق و نقشه برداری تحت زیر مجموعه اهرون راه شروع به کار کرد.

در سال 1398خرده فروشی آهن آلات ساختمانی و کارگاه تولید تیرچه و سایر قطعات فلزی ساختمان جهت تسهیل در تهیه مصالح فلزی پروژه ها به مجموعه شرکت اهرون راه اضافه گردید

صادق و قابل اعتماد هستیم، به همین دلیل بهترین هستیم.

کیفیت بالا تخصص ماست

چشم انداز و اهداف

ما رویاها را می‌سازیم!

  • اهداف شرکت

رعایت استانداردهای فنی، کیفیت مهندسی ، نظم و تعهد درکلیه مراحل طراحی و اجرای ساختمان ماموریت ما میباشد تیم ما اصول فنی و مهندسی ، اصول حرفه ای و اخلاقی، ایمنی ، محیط زیست و زیبایی را سرلوحه خود قرار میدهد. بالا بردن دانش فنی نیروهای شرکت و هماهنک بودن با تکنولوژیهای جدید ساختمان از وظایف ماست.

 

  • چشم انداز
  1. ایجاد اعتماد بین کارفرمایان و مشتریان و خوشنامی در صنعت ساختمان
  2. گسترش فعالیتهای شرکت در زمینه طراحی،ساخت، و تولید مصالح ساختمانی
  3. آموزش و ارتقا دانش فنی نیروهای فعلی و جذب نیرو های متخصص
  4. گسترش شعبات شرکت در نفاط مختلف کشور
  5. به کارگیری راهکارها و روشهاس جدید اجرایی ساختمان
  6. ایجاد فرصتهای شغلی مناسب و سهیم بودن در اشتغال زایی و کمک به نیروهای جوان

ما بهترین‌ها را می‌سازیم.